MVNO



An MVNO , kas pazīstams arī kā a mobilā virtuālā tīkla operators , ir mobila ierīce pakalpojumu sniedzējs, kam nepieder bezvadu tīklā infrastruktūru, kurā darbojas viņu dienests. MVNO iegādājas vairumtirdzniecības piekļuvi infrastruktūrai no mobilā tīkla, kas to ekspluatē. MVNO pastāv galvenokārt regulatīvo likumu dēļ, kas mobilo tīklu īpašniekiem pieprasa nodrošināt tīkla piekļuvi citiem uzņēmumiem, lai uzturētu veselīgu konkurenci tirgū.



MVNO, kas darbojas Amerikas Savienotajās Valstīs

Zemāk ir pilns saraksts ar MVNO, kas pašlaik darbojas Amerikas Savienotajās Valstīs.

MVNO Resursdatora tīkls Vietne
Affinity Cellular Verizon affinitycellular.com
AirVoice bezvadu AT&T airvoicewireless.com
Labākais mobilais AT&T, Sprint, Verizon, T-Mobile bestcellular.com
Black Wireless AT&T blackwireless.com
Boost Mobile Sprints boostmobile.com
CampusSIMs T Mobile campussims.com
Šūnu ārzemēs AT&T, T-Mobile cellularabroad.com
Chit Chat Mobile Sprints mychitchatmobile.com
Patērētāja mobilais AT&T consumermercellular.com
Es uzskatu, ka Mobile Sprints credomobile.com
Krikets bezvadu AT&T cricketwireless.com
DataJack Sprints mydatajack.com
DataXoom Corp . AT&T, Sprint, Verizon dataxoom.com
Data2Go bezvadu Sprints, Verizon, T-Mobile data2gowireless.com
EarthLink Sprints earthlink.net
Expo Mobile Sprints expomobile.com
FreedomPop Sprints freedompop.com
GHz bezvadu Sprints ghzwireless.com
Good2GO Mobile AT&T, Sprints good2gomobile.com
GoSmart Mobile T Mobile gosmartmobile.com
GreatCall Verizon greatcall.com
H20 Bezvadu AT&T h20wirelessnow.com
Internets ceļā Sprints Internet-go.com
Jolt Mobile AT&T, T-Mobile joltmobile.com
Karma Sprints yourkarma.com
Liberty Wireless T Mobile libertywireless.com
LycaMobile T Mobile lycamobile.us
MetroPCS T Mobile metropcs.com
Millenom Verizon millenicom.com
Mobals T Mobile mobal.com
NET10 bezvadu AT&T, Verizon, Sprint, T-Mobile net10wireless.com
NetZero Sprints netzero.net
Page Plus Cellular Verizon pagepluscellular.com
Pix Wireless Sprints pixwireless.com
Project Fi Sprints, T-Mobile fi.google.com
Tīra TalkUSA AT&T puretalkusa.com
Pure Unlimited AT&T pureunlimited.net
Kucēns bezvadu Verizon mypuppywireless.com
Q Link Wireless Sprints qlinkwireless.com
Red Pocket Mobile AT&T, Sprint, Verizon, T-Mobile redpocket.com
Republic Wireless Sprints republicwireless.com
Klīst mobilitāte T Mobile roammobility.com
Scratch Wireless Sprints scratchwireless.com
Selectel Wireless Verizon selectelwireless.com
VIENKĀRŠA mobilā T Mobile ww2.simplemobile.com
SkyView bezvadu AT&T skyvw.com
Ātrās sarunas mobilais Verizon, T-Mobile speedtalkmobile.com
Taisna saruna AT&T, Sprint, Verizon, T-Mobile straighttalk.com
Telcels AT&T, Sprint, Verizon, T-Mobile us.telcel.com
Telekomunikāciju laiks Sprints mytempo.com
TextNow Sprints textnow.com
Lieta Sprints, Verizon, T-Mobile ting.com
TotalWireless Verizon totalwireless.com
TracFone Verizon tracfone.com
TravelSim AT&T, T-Mobile travelsim.com
Truphone AT&T, T-Mobile truphone.com
Īpaši mobilais T Mobile ultramobile.com
Walmart Family Mobile T Mobile walmart.com
ZING bezvadu Sprints zingpcs.com